19. września A.D. 2019 Sanctus, Sanctus, Sanctus Dominus Deus Sabaoth. Pleni sunt caeli et terra gloria Tua.
Święty, Święty, Święty jest Pan Zastępów. Cała ziemia pełna jest Jego chwały. (Iz 6,3)     


   Chcę otrzymywać ciekawe
   wiadomości na e-mail:

    

abp Fulton Sheen
abp Fulton Sheen Droga Krzyżowa
Droga Krzyżowa


Wrocław: Kurs chorału gregoriańskiego według metody solesmes
2019-09-01
Karmelitański Ośrodek Liturgii i Modlitwy zaprasza na kolejny kurs chorału gregoriańskiego według metody solesmes. Zajęcia będą odbywały się w dwóch grupach różniących się stopniem zaawansowania uczestników. Zapisy trwają do 15 września. Kurs rozpocznie się w październiku.
> więcej
Podsumowanie tegorocznych warsztatów liturgicznych Ars celebrandi w Licheniu
2019-07-28
Organizatorem warsztatów Ars Celebrandi jest Stowarzyszenie Una Voce Polonia – członek Międzynarodowej Federacji Una Voce. Oprócz księży diecezjalnych uczestniczyli w nich m.in. pijarzy, redemptoryści i sercanie. Dzięki współpracy z klasztorem benedyktynów w Tyńcu wszyscy kapłani i klerycy biorący udział w Ars Celebrandi mogli doskonalić śpiew kapłański pod kierunkiem kantora klasztoru tynieckiego.
> więcej
Inspirujący cykl kazań o Woli Bożej
2019-07-21
W trakcie zakończonych warsztatów tradycyjnej liturgii w Licheniu ich uczestnicy mieli okazję jak zwykle wysłuchać specjalnie przygotowanego cyklu kazań. W tym roku tematem przewodnim była Wola Boża. Podstawą głoszonych nauk były m.in. pisma św. Józefa Sebastiana Pelczara oraz św. Alfonsa Marii Liguoriego. Dokonany wybór treści może być znacznym ułatwieniem dla duszpasterzy i inspiracją na niedzielne kazania.
> więcej
Warsztaty Ars Celebrandi w Licheniu - ostatnie wolne miejsca
2019-07-05
Już w przyszłym tygodniu w Licheniu zjadą się miłośnicy dawnej katolickiej liturgii. Wydarzeniem są warsztaty liturgii tradycyjnej Ars Celebrandi w sanktuarium maryjnym. Odbędą się one w tym roku w dniach 11-18 lipca. Warsztaty są dostępne dla wszystkich: kapłanów, sióstr i braci zakonnych, dorosłych wiernych świeckich oraz młodzieży.
> więcej
Samobójstwo
2019-06-25
Święty Augustyn mówił, że gdyby Bóg nie powstrzymywał szatana, wszystkich by nas zniszczył, zabił. Głównym celem jego działania jest doprowadzenie człowieka do rozpaczy i samobójstwa. - o. Gabriel Amorth, egzorcysta. W ciągu ostatnich dwóch tygodni dwóch kapłanów w Polsce popełniło samobójstwo.
> więcej


  strona główna  |  mapa serwisu  |  ^góra strony   
Copyright © 2006-2007 SANCTUS.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone

Nabożeństwo Trzech
Zdrowaś Maryjo
Nabożeństwo Trzech Zdrowaś Maryjo
z opisem jego rozwoju
skuteczności i doznanych
łask

Ofiara Mszy Świętej
w Tajemnicach i Cudach
Ofiara Mszy Świętej w Tajemnicach i Cudach
ks. A. Reiners

Księgarnia Katolicka - Dewocjonalia Wałbrzych - Soczewki kontaktowe - Farby Rafil